ניהול נכסים

חברה לניהול נכסים

ניהול נכסים הוא מאוד חשוב לתחזוקה ושימור של שווי הנכס בהווה ובעתיד. לכן, אם הנכם מעוניינים בשירותים מקצועיים של ניהול נכסים זה מאוד מומלץ לשכור אנשי מקצוע מנוסים בתחום. ובכן, חברת אופק היא חברה לניהול נכסים בעלת 22 שנות ניסיון ובעלת למעלה מ-18,000 לקוחות מרוצים.

החברה מעניקה שירותי ניקיון, אבטחה, ניהול, אחזקה, והסעדה, וברזומה העשיר שלה תמצאו מבחר מגוון רחב של נכסים אשר מנוהלים על ידה. כך או כך, בין אם אתם מחפשים חברת ניהול נכסים עבור ניהול מרכז מסחרי, ניהול מגדלי יוקרה, או ניהול בניין משרדים, אין ספק שקבוצת אופק היא אחת החברות המובילות בתחום, והיא אף נמנית בין חמשת החברות הגדולות בישראל.

אך מה המשמעות של ניהול נכסים ובמה השירותים של חברת אופק יסייעו לכם?

ניהול נכס אינו נוגע רק בתחום אחד, נהפכו, ניהול נכסים זה לדאוג לתחזוקה שוטפת, ללוגיסטיקה, לניקיון, לטיפול בתקלות, לאבטחה, לניהול צוות העובדים, ועוד. זה דורש הבנה בתחומים שונים ומגוונים ובתשומת לב לפרטים באופן מוקפד ויומיומי. כדי לתחזק נכס באופן מקצועי חשוב לעבוד עם הספקים הטובים ביותר בכל תחום ולדאוג לפתרונות מידיים בכל עת. כמו כן, כשמדובר במרכזים מסחריים, משרדים או מגדלי יוקרה, צריך לזכור שלא פעם מדובר בשוכרים שמשלמים לא מעט כסף כדי לקבל את הטוב ביותר, ואם הנכם בעלי הנכס, מעבר לכך שיש לכם אינטרס מובהק לשמור עליו, יש לכם גם אינטרס שהוא ימשיך להיות מניב ומבוקש על ידי לקוחות. בעוד שנכסים הם השקעה מצוינת, ברוב המקרים, בעלי הנכסים לא ממש מעוניינים או פנויים לנהל אותם, אך בו זמנית חשוב להם שהנכס ינוהל ללא דופי, ובדיוק לשם כך קיימת קבוצת אופק.

שירותי החברה מנוהלים באופן מקצועי בעזרת 1600 עובדי חברה מנוסים שנבחרו בקפידה כדי לתת מענה עבור צרכים שונים. קבוצת אופק מעניקה ניקויי חניונים, ניהול ואחזקה, ניקוי משרדים, ניקוי מוסדות וחברות, ניהול בנייני משרדים, קניונים ומפעלים, ניקוי מבנים, אבטחה ושמירה מקצועית, והסעדה לחברות. אתם בתור בעלי הנכס לא תצטרכו לדאוג לכלום כיוון שצוות העובדים של אופק אחראים להתקשרות עם ספקים, דיירים, שוכרים, ולנתינת מענה מידי בכל סוגיה ובעיה. החברה פועלת 24/7 ומעניקה את שירותי ניהול הנכסים בפריסה ארצית.

ניהול כל סוגי הנכסים:

  • ניהול מגדלי יוקרה
  • ניהול בנייני משרדים
  • ניהול מרכזים מסחריים
  • ניהול ותחזוקה כל סוגי הנכסים…

מחפשים חברה לניהול נכסים? קבוצת אופק לשירותכם

אם הנכם בעלי נכסים ומעוניינים בשירותי ניהול מקצועיים, אנו נשמח להעניק לכם את שירותינו. מעבר לניסיון המוכח שלנו בניהול, להמלצות הרבות, ובמאגר לקוחות מוכר ויוקרתי במיוחד,  אנו גם מבינים את גודל האחריות, את הצורך בפיקוח ובקרה מתמיד, ואת רצונותיהם של הלקוחות שלנו בשקט נפשי ובידיעה שניהול הנכס שלהם נמצא בידיים הטובות ביותר. השירות שלנו הוא חסר פשרות, ואנו מקפידים שכל נכס, מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר יקבל את הניהול המקצועי ביותר. לשם כך אנו מציבים מפקחים מנוסים על כל פרויקט, ונעזרים אך ורק בספקים המובילים בתחומם. כמו כן, בין אם מדובר בשירותי אחזקה, אבטחה, ניקיון או הסעדה, אנו פועלים על פי תקנים מחמירים, ומבצעים תהליכי בקרה קפדניים באופן יומיומי. 

החברה שלנו מפעילה את עובדיה בכל הארץ, ואינה משאירה מקום לטעויות או מחדלים. הסטנדרטים הגבוהים של קבוצת אופק, השקיפות  המלאה, ורמת האתיקה המקצועית שלה הם הסיבה שהחברה ממשיכה לגדול משנה לשנה, וכבר בהווה יש לנו סניף בצפון כרמיאל, במרכז תל אביב, ומטה החברה ומשרדי ההנהלה ממוקמים בנס ציונה.

אם ברצונכם לקבל מידע נוסף, אנו תמיד שמחים לקבוע פגישה, להכיר, ולערוך תיאום ציפיות. 

עוד בסל השירותים של החטיבה המקצועית

צרו איתנו קשר
דברו איתנו דילוג לתוכן