ניקיון גרפיטי

ניקיון גרפיטי מכל סוגי הקירות או החומרים, על ידי צוותים מיומנים ומהירים.

ניקוי גרפיטי כדאי שיעשה בידי צוות מיומן עם ההכשרה והכלים המתאימים לשם כך. חברת אופק מתמחה בניקוי גרפיטי מכל סוג משטח. הניקוי מתבצע באמצעות מכונות קיטור משוכללות המפעילות זרם חזק של מים בטמפרטורה גבוהה ובאמצעות מכונות לחץ אויר. שילוב הכלים הללו מאפשר ניקוי של הגרפיטי מעל המשטח שעליו רוסס בלי לפגוע בו עד להורדה מוחלטת של הכיתוב. דרך נוספת שאפשרית להורדת גרפיתי היא התזת תחליף חול באמצעים מדחס אויר, אמצעי שגם הוא יכול להוריד ביעילת את כתובת הגרפיטי בלי לפגוע במשטחים.

הורדת כתובות גרפיטי

שכתובת גרפיטי הן מטרד לא קטן בנוף הציבורי, למרות שניתן לראות במדינות זרות גרפיטי כאומנות שנעשית על ידי מקצוענים, בארץ כתובות הגרפיטי שמפויעות חדשות לבקרים על בניינים קירות וספסלים אינם תורמים כלל למראה וליוקרה של הסביבה בה הם נמצאים.
הרבה בעלי בניינים, בעיקר בניינים פרטיים מעוניינים בהורדת כתובות גרפיטי שרוססו אך אלו בדרך כלל לא מצויידים במכשור מתאים ונאלצים להסתפק לרוב במטלית עם מים וסבון. התוצאה של פעולה זו לרוב לא מספקת ולא מצליחה להוריד את כתובת הגרפיטי בצורה יעילה מה שלעיתים גורם שימוש בחומרים גסים אפילו יותר שפוגעים במרקם המשטח ויכולים להרע את המצב יותר מאשר להטיב איתו.

על אף שריסוס גרפיטי יכול להוות עבירה פלילית בגין השחתת רכוש, התופעה עדיין רווחת. מעבר לכך החומר ממנו עשוי הגריטי הוא חומר עמיד ביותר בכל תנאי מזג אויר, טולרנטי לאבק ונזקי סביבה. לכן עולה הביקוש מצד חברות אחזקה למבנים ומצד חברות לשירות של ניקוי גרפיטי מהשטחים שבבעלותם.
אנו בחברת אופק נשמח להיות אתכם בקשר, לבדוק את המשטח שנפגע ולהתאים עבורכם את אמצעי הניקיון הנכון להורדת כתובת הגרפיטי בלי פגיעה במשטח.

ניקוי גרפיטי מארונות – אחרי

ניקיון גרפיטי מארונות אחרי

ניקוי גרפיטי מארונות – לפני

ניקוי גרפיטי
ניקוי גרפיטי מקיר - אחרי

לפני ניקוי גרפיטי מקירות

ניקוי גרפיטי מקירות – אחרי

ניקוי גרפיטי מקיר - אחרי

ניקוי גרפיטי מקירות – לפני

לפני ניקוי גרפיטי מקירות
ניקוי גרפיטי מקיר - אחרי 2
ניקוי גרפיטי מקירות - קניון עזריאלי - לפני
ניקוי גרפיטי מקירות - קניון עזריאלי - לפני
ניקוי גרפיטי מקירות - קניון עזריאלי - לפני

עוד בסל השירותים של החטיבה המקצועית

צרו איתנו קשר
דברו איתנו דילוג לתוכן