ניקיון בתי ספר

שירותי ניקיון ואחזקה לבתי ספר

אם הנכם מחפשים שירותי אחזקה וניקיון לבתי ספר אז קבוצת אופק תשמח להעניק לכם את שירותיה. מדובר בחברה עם וותק וניסיון של מעל 20 שנה בתחום הניהול ואחזקת מבנים, ותחום האבטחה והניקיון המוסדי לארגונים וחברות. כמו כן, כאשר מדובר בניקיון בתי ספר, יש כמה אלמנטים חשובים במיוחד שצריך לזכור, למשל, שמדובר במספר גדול של אנשים ולכן לסנטריה ולניקיון יש חשיבות עצומה מבחינה תברואתית, אך גם שמדובר במסגרת המיועדת לילדים. לכן, חשוב לעבוד עם חברת ניקיון לבית ספר שהינה מוכרת ומומלצת בפן הביצועי , אך בו זמנית, שנמצאת תחת פיקוח מתמיד ועובדת עם צוות אמין שנבחר בפקידה.

שירותי ניקיון בית הספר של קבוצת אופק

בתי ספר הם מבנים גדולים בעלי תנועה בלתי פוסקת ויומיומית, ולכן, זה הכרחי שבכל יום יפעל צוות ניקיון שישמור על ניקיון המבנה והמתקנים השונים. קבוצת אופק מספקת שירותי ניקיון שונים עבור משרדים, חניונים, מוסדות, חברות, בנייני משרדים, קניונים ומפעלים רבים באזורי התעשייה, ומקפידה על ביצועים מוקפדים ועמידה בתקנים מחמירים. כמו כן, החברה עובדת אך ורק עם עובדים מקצועיים ובעלי המלצות, ועל כמה וכמה כאשר מדובר בעובדי ניקיון לבית ספר. 

צריך לזכור שבסופו של יום בתי הספר חייבים לשמור על סביבה בטוחה לילדים, ולכן אסור בתכלית האיסור להתפשר על עובדי ניקיון אקראיים מבלי לדעת מי הם, מה הרקע שלהם, ומהי רמת האמינות שלהם, הרבה לפי איכות העבודה שלהם. לכן, כאשר אתם משתמשים בשירותי הניקיון של חברת אופק, אתם יכולים להיות בטוחים שהחברה מקפידה לשלוח לבתי הספר צוותי ניקיון אחראיים, מנוסים, ואמינים.

ניקיון בית הספר-פרטים נוספים

שירותי ניקיון מקצועי נותנים מענה לעבודות ניקיון מורכבות, אך גם לתחזוקה שוטפת במהלך היום, ובפרט בבתי ספר, כאשר קיים צורך לנקות את המבנה ואת מתקני השירותים באופן שוטף. חברת אופק מספקת לבתי ספר צוותי ניקיון שיעניקו ניקוי יסודי של קרצוף ופוליש בתחילת היום ובסופו, אך גם שילוו את המבנה במהלך היום וידאגו לחיטוי מתקני השירותים, טאטוא, פינוי פחים ועוד. 

כמו כן, החברה מקפידה בחומרה על שימוש בחומרי ניקיון נושאי-תו תקן ומשתמשת בציוד טכני חדשני ומשוכלל כדי להעניק לבית הספר ניקוי יסודי באופן מהיר ויעיל. בנוסף, מספרם של צוות העובדים נקבע בהתאם לגודל המבנה ולצרכיו, כך שבכל אזורי בית הספר השונים יהיו צוותי ניקיון שבכל עת ישלטו במצב וידאגו לניקיון המקום. חברת אופק שמה דגש על עבודות ניקיון בסטנדרטים הגבוהים ביותר ודואגת שמפקחי הניקיון של החברה תמיד יהיו בסביבה וידאגו לכך.

מחפשים עובדי ניקיון לבית ספר?

חברת אופק מציעה לכם שירותי ניקיון מוקפדים וחסרי פשרות. החברה מפעילה את שירותי הניקיון המתקדמים שלה ברחבי הארץ ומקפידה על מתן שירותי ניקיון יסודיים, צוותים ייצוגיים המצוידים במדי עבודה נקיים ואסתטיים, ואחריות מקצועית על ניהול האופרציה.

עוד בסל השירותים של החטיבה המקצועית

צרו איתנו קשר
דברו איתנו דילוג לתוכן