שירותי ניקיון למשרדים עסקים ומוסדות

אופק מ.ב – מתמחה בניקיון ואחזקת משרדים עסקים ומוסדות

אופק מ.ב חברה לניקיון ואחזקה בע"מ, הינה חברה ותיקה ורבת ניסיון בקבוצת אופק.
החברה מספקת שירותי ניקוי משרדיםניקוי חניונים, ניקוי מוסדות, חברות, בנייני משרדים, קניונים ומפעלים רבים באזורי התעשייה, המסחר, השירותים, ובנייני הממשל במדינת ישראל.

תשתית מתקדמת ופריסה ארגונית: 

כדי לתת מענה לכל מרחב פעילותה של החברה, מטה החברה ומשרדי ההנהלה ממוקמים בנס ציונה בנוסף לסניף בצפון כרמיאל וסניף במרכז בת"א. החברה נותנת מענה מקצועי לכל תחומי הניקיון המורכבים והמיוחדים כולל עבודות קירצוף ופוליש, ניקוי שטיחים וחיטוי תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה. בנוסף לכך, לרשותינו עומד מערך משוכלל וחדיש של ציוד טכני לניקיון ותחזוקה הכולל מכונות ליטוש והברקה המתקדמות בעולם.
החברה מקפידה על שימוש בחומרי ניקיון נושאי תו-תקן.העה

כוח האדם הוא כוחנו:

מתוך מודעות למרכזיותו של העובד ולשביעות רצונם של לקוחותינו אנו מתגמלים את עובדינו בשכר הוגן ובזמן, ובתנאים סוציאליים נלויים, יחסי עובד מעביד מתקיימים רק בין חברת אופק לעובדיה, בעוד לקוחותינו הנהנים מעובדים בעלי יציבות והתמדה גבוהים במיוחד, אין עימם כל יחסי עובד מעביד. מפקחי הניקיון בחברה, האמונים על שמירת הסטנדרטים הגבוהים שלנו עוברים השתלמויות תקופתיות לעדכונם בחידושים הטכנולוגים האחרונים בנושאי הניקיון למשרדים ורענון תקופתי בנושאי שירות לקוחות.

עובדים מקצועיים בלבד:

החברה מפעילה עובדי ניקיון ותחזוקה מנוסים ומיומנים העובדים בפיקוח ישיר של המפקחים באזורים שונים בארץ, עובדי הניקיון בחברה מצטיינים ביציבות רבה במקום עבודה אחד דבר המועדף על ידי לקוחותינו. בנוסף לכך, מתוך ידיעת חשיבות העמידה בשירותי הניקיון המתקדמים עבור לקוחותינו יש לחברה צוותי עתודה קבועים הנותנים מענה מהיר במקרים של מחלה או תקלה בהגעת העובד הקבוע. כל עובדי הניקיון בחברה מצוידים במדי העבודה של החברה ומקפידים על אסתטיות, ייצוגיות וניקיון הופעתם.

למידע נוסף בנושא ניקיון משרדים >>

ניקוי קיר מסך ע"י אוסמוזה הפוכה

עוד בסל השירותים של החטיבה המקצועית

צרו איתנו קשר
דברו איתנו דילוג לתוכן