פוליש וקס

שירותי פוליש ווקס לרצפה

אופק מ.ב – חברה לניקיון ואחזקה בע"מ, מתמחה בפתרונות ניקיון מתקדמים ומגוונים. החברה מספקת שירותי פוליש וקס לכל סוגי הריצוף המתאימים, ובין היתר מתמחה גם בניקוי רצפות פיויסי, כולל וקס אנטי סטאטי המונע החלקה וחשמל סטאטי. העבודה נעשית תחת פיקוח מחמיר, ומבוצעת על ידי צוותים מיומנים הנעזרים בציוד עכשווי ומשוכלל, ובחומרי ניקוי איכותיים.

אופק – שירותי פוליש מקצועיים

פוליש הינה טכנולוגיית ניקוי מתקדמת ועמוקה לרצפות, המבוצעת על ידי מיכון ייעודי וחומרי ניקוי מיוחדים אשר מחדשים רצפות שנשחקו עם השנים. מכונות הפוליש מאפשרות לקרצף ולנקות את הרצפות לעומק, בפעולה המותירה את הריצוף מחודש, נקי, היגייני ומבריק. חשוב לציין כי לשם ביצוע עבודות פוליש יש צורך בידע מקצועי, ושעבודה חובבנית עלולה לגרום לשריטות ברצפה, ולהחדרה לא אחידה של החומרים המתבטאת במראה בלתי אחיד. בנוסף לכך, פעולות פוליש חובבניות אינן מחזיקות מעמד לאורך זמן.

לחברתנו ניסיון וידע רב בהפעלת מכונות פוליש ובמתן שירות לגופים פרטיים וציבוריים. פעולות הניקוי שלנו מתבצעות על ידי צוותים מיומנים ומבוקרות באופן שוטף על ידי פקחי החברה. כמו כן, אנו נעזרים רק בחומרי פוליש וקס איכותיים בעלי תו תקן המותאמים לסוג הריצוף, ולעובדינו יש את הידע המדויק באשר לתמהיל ולזמן העבודה הנדרשים לכל תהליך פוליש. כמו כן, במידה ומדובר ברצפות במצב ירוד עם שריטות ונזקים חמורים, ברשותנו מכשירי ליטוש מיוחדים ומתקדמים המטפלים במשטחי אבן ושיש באופן יסודי ועמוק, ומביאים אותם לרמת גימור גבוהה.

פוליש וקס עם חברת אופק מ.ב

פוליש וקס הינו שיטה לניקוי, קרצוף והברקה יסודיים, המבוצעת על ידי מיכון מיוחד שמוריד שכבות לכלכוך שהצטברו עם השנים, ושאינן יורדות בהליכי ניקוי ושטיפה ידניים. עם סיום עבודות הניקוי מצופה הרצפה בציפוי וקס, שהינו סוג של שעווה מותכת המעניקה לרצפות ברק והגנה לאורך חודשים ארוכים. לאחר התייבשות הוקס מבריקים את הריצוף בעזרת מכונת ליטוש והברקה מיוחדת, המחדירה את שכבת הווקס לתוך הריצוף וכך מעניקה לו שכבות הגנה וברק עמוקות. אנו מתמחים בשירותי פוליש וקס איכותיים, וכל הטיפולים שלנו מבוצעים על ידי אנשי מקצוע מיומנים. הצוותים אמונים על הפעלת ציוד הפוליש וקס המתקדם בעולם, ונעזרים בחומרים נושאי תו תקן וידידותיים לסביבה.

אופק – מומחים בפוליש לרצפות פיויסי

חברת אופק מ.ב מתמחה בשירותי פוליש לרצפות פיויסי, הכוללים גם וקס אנטי סטאטי למניעת החלקה וחשמל סטאטי. ריצופי פיויסי שכיחים במיוחד באולמות, משרדים, חנויות ומפעלים, וזאת בשל היותם פרקטיים ואסטטיים, זולים לרכישה, וגם נוחים לניקוי ולתחזוקה הכרוכה בשטיפה יומיומית בדומה לרצפות רגילות. יחד עם זאת, ריצוף פיויסי נוטה לדהות עם השנים, ועל מנת להשיב לו את חיוניותו יש צורך בשירותי פוליש מקצועיים המבריקים ומלטשים אותו עם חומרים ומיכון מיוחדים.

פוליש וקס אקרילי

פוליש וקס אקרילי הינו אמצעי נפוץ עבור הטיפול בריצוף פיויסי. בשיטה זו מקרצפים את הרצפה על ידי מכונה ומורחים את הווקס. לאחר שהווקס מתייבש התהליך נגמר ואין צורך להבריק עם המכונה. אנו באופק מ.ב אמונים על שיטה זו, המעניקה למשטח ברק מושלם, הגנה ועמידות לאורך זמן מפני שחיקה.  כמו כן, פוליש אקרילי הינו אנטי סטאטי, מאט שחיקה של המרצפות, מונע החלקה ואוטם, אינו מותיר סימני עקבות, ועמיד בפני חומרים אלכוהוליים וחומרי חיטוי.

פוליש קריסטלי

הברקה קריסטלית הידוע בשמו המראה הרטוב היא הבכירה והאיכותית שבפוליש. הברקה קריסטלית שומרת על הריצפה משריטוט וממעיטה נזקים מביאה את המישטח למראה רטוב נדיר מבריק. בהבדל מפוליש ווקס שהיא מריחת שכבה עליונה על הרצפה, בהברקה קריסטלית המריחה של החומרים מיתבצעת על ידי חימום המישטח עם מכונה וצמר פלדה ובכך מחדירה את החומרים לתוך הרצפה בחמישה שלבים. יש לציין שהברקה קריסטלית – מחזיקה יותר זמן בהרבה מפוליש ווקס, אינו מחליק.

למי מיועדים שירותי הפוליש וקס של אופק

חברת אופק מ.ב מספקת שירותי פוליש וקס שוטפים ללקוחותיה מהמגזר הפרטי והציבורי, וחשוב לציין כי הפוליש וקס מתאים לכל סוגי הריצוף מלבד ריצופי קרמיקה וגרניט פורצלן. כמו כן, שירותי הפוליש לריצוף פיויסי עם וקס אנטי סטאטי מתאימים לכל מי שמחזיק בסוג זה של ריצוף במשרד, מפעל, מרכז קניות ומוסד, בדגש על תעשיות ומעבדות מתקדמות כדוגמת תעשיית התרופות, ההייטק והאלקטרוניקה.

עוד בסל השירותים של החטיבה המקצועית

צרו איתנו קשר
דברו איתנו דילוג לתוכן