ניקוי חניונים

חברת ניקוי חניונים

ניקוי חניונים הינו תחום הדורש ידע מקצועי וציוד טכנולוגי מתאים ומתקדם. אנחנו מתמחים מזה 20 שנה בניקיון חניונים ומספקים שירותי ניקיון מקצועיים, באמצעות כוח אדם מיומן, מכשור ייעודי וחדיש, וחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה.

לחטיבה המקצועית שלנו, הידע והיכולת לנקות משטחים בכל גודל וזאת במהירות וביעילות. אנו מתמחים בניקוי כל סוגי המשטחים: בטון מוחלק ,אפוקסי, אפוקסי מגורען, אבנים משתלבות, אספלט , גרנוליק ועוד.

ניקוי ושטיפה בחניונים

מלאכת הניקוי תספק: קרצוף הרצפה, הבלטת סימוני חנייה ודרך, ניקוי מדרכות ,קירות, עמודים, רמפות, צנרת ספינקלרים, שלטים ,תעלות חשמל ע"י לחץ אוויר, רפרפות, דלתות ועוד. באמצעות הניסיון הרב של החטיבה והמפקחים המקצועיים שלנו, בשילוב הציוד המתקדם בעולם, אנו מבטיחים לספק חניון נקי, ומקורצף לשביעות רצונכם.

אופק ניקיון חניונים – מקצועיות מעל לכל

אופק מ.ב – חברה לניקיון ואחזקה בע”מ, מנוהלת על ידי מומחים בעלי ידע רב בתחומי הניקיון והתחזוקה. אנו מספקים שירותי ניקיון חניונים עבור מפעלים, קניונים, מבנים ומוסדות ציבוריים וממשלתיים, ניקיון משרדים, בנייני מגורים רבי קומות.חברות בנייה וקבלני צבע.

חברת ניקיון חניונים מקצועית

החברה מעסיקה צוותי ניקיון ותחזוקה מנוסים, אמינים ומיומנים, שהינם בעלי הכשרה וידע בהפעלת הציוד המשוכלל הנדרש לניקוי חניונים.כל העבודות מפוקחות באופן ישיר וקפדני על ידי פקחי החברה, השואפים לסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום. במילים אחרות, אנו בקבוצת אופק מתחייבים לספק את השירות הטוב, האדיב והמתקדם ביותר שיש, לשביעות רצונכם המלאה.

הציוד שלנו לניקיון חניון כולל:

  • מכונה לניקוי חניונים

מכונות דיזל רכובות מהחדישות בעולם – מכונות שוטפות ,מקרצפות ,שואבות, את משטח החניון.

  • שטיפת חניונים

חומרי ניקוי וחיטוי איכותיים וחזקים של מיטב החברות הישראליות – חומרים הנושאים בתו תקן איכות, בעלי יכולת להוריד ולנקות כל סוג של כתם (גם כתמי שמן או פיח), והינם ידידותיים לסביבה. אנחנו מתאימים לכל משטח את החומר הייעודי לו.

ניקוי באמצעות גרניק בלחץ מים גבוה – עבור אזורים 'מורכבים' כמו פינות , קירות, עמודים, ספינקלים , צנרת , רמפות, רפרפות ועוד

מדוע חשוב לשמור על הניקיון בחניון?

החניון הוא שטח חניה שנועד עבור כך שהנהגים יחנו את רכבם בחלל ייעודי ומותאם. לשם כך, זה חשוב שהחניון יתוחזק בהתאם ושיהיה נקי מפסולת ומאלמנטים שיכולים לגרם לנזק למשטח, לרכבים עצמם, ולנהיגה בטוחה במשטח עצמו. למשל, כתמי שמן, מעבר לכך שהם מכתימים את המשטח ופוגעים באסתטיקה שלו, הם גם עלולים לגרום לרכבים להחליק ולהוביל לתאונות בתוך החניון. בנוסף, צריך לזכור שחניונים מעניקים חניה בתשלום, ולקוחות משלמים לא מעוניינים לשאיר את הרכב שלהם בחניונים שסובלים מריחות איומים ושמלאים בצואה של בעלי חיים, שכבות פיח, ופסולת כללית שנזרקת על ידי אנשים. הנראות של החניון שלכם משדרת ללקוח שהרכב שלהם נמצא במקום מתוחזק ובטוח.

כיצד מתבצע ניקוי חניונים ומהו התהליך?

ראשית, עבודת הניקיון תלויה בסוג החניון. למשל, חניון בעל משטח מחופה ובעל רצפת בטון מוחלק,  מוטבע, בומנייט או יציקת בטון קלאסית, עבור חניונים מסוג זה תהליך הניקוי הוא פשוט יותר מכיוון שמדובר בחומרים קלים לניקוי. שכבת הציפוי הנפוצה העשויה מאפוקסי או סילר היא שכבה שמונעת  חדירה וחלחול של לכלוך אל פנים המשטח ודורשת ניקוי חיצוני ושטחי בלבד להסרת הפיח וכתמי השמן שבשילוב עם האבק יצרו שכבת לכלוך מעובה שצריך להסיר מהמשטח. עבור חניונים אלו עבודת הניקיון מתבצעת בעזרת מכונת ניקוי ייעודית אשר מבצעת שאיבה, טאטוא ושטיפה. המכונה נעה לאורך ורוחב משטח החניון ומעניקה שטיפה בלחץ מים גבוה לרצפה ולתקרה.

לעומת זאת, כאשר מדובר בחניונים בעלי חיפוי של אבן משתלבת, תהליך ניקוי החניונים הוא קצת יותר מורכב. הסיבה לכך היא שאבן משתלבת צוברת כתמים ולכלוך שחודר לתוך האבן וזה חשוב לבצע ניקוי יסודי אחת לרבעון ועד חצי שנה כדי לשמר את המשטח ולמנוע ממנו להתבלות ולהינזק. בדומה לחניוני בטון, גם כאן הניקוי מתבצע בלחץ מים גבוה, ואף גבוה מאוד של  300 עד 1000 בר בשילוב מים חמים עד 100 מעלות, אך בניגוד לחניוני הבטון, כאן אין צורך בחומרי ניקוי, וזרם המים העוצמתי מסיר את כל הלכלוך.

שירותי ניקיון לחניונים

תנועת הרכבים שנכנסת ויוצאת באופן יומיומי גורמת לשחיקה ולנזק של המשטח, ובשילוב של כך עם הלכלוך והפסולת הטבעית שמצטברים באזור, חלל החניון זקוק לשירותי ניקיון יסודיים ומקצועיים. מעבר לחשיבות של כך בפן האסתטי, שירותי ניקיון לחניונים מסייעים לשמור על התחזוקה והעמידות שלו לטווח ארוך.

מהי מכונת לשטיפה חניונים?

מכונה לשטיפת חניונים היא מכונה ייעודית שפועלת על 3 פעולות: טאטוא, שאיבה, ושטיפה. מכונה זו היא יעילה במיוחד לניקיון חניונים בסיסי והיא מצוינת לניקוי יומיומי.

מהו ניקוי בלחץ מים גבוה (קיטור) ?

ניקוי בלחץ מים גבוה זהו תהליך ניקוי יסודי יותר, כאשר מתבצעת שטיפה בחניון של לחץ מים גבוה ובטמפרטורה גבוהה שמסייעת לפרק, להמיס, ולסלק את הפסולת המורכבת יותר.

שטיפת קירות –

הנראות של החניון לא רק תלויה בניקיון המשטח אלא גם בקירותיו. מעבר לכך שקיימת פסולת שונה שמצטברת על הקירות, כמו צואה של בעלי חיים, לכלוך וכתמים, לא פעם גם יש לכלוך שנוצר על ידי אנשים (כמו שתן למשל) שגורם לריח נוראי בחניון ולחוסר נעימות להחנות בחניון. שטיפת קירות תעניק לקירות החניון ניקוי יסודי, גם בעזרת חומרי ניקוי וגם בעזרת זרם מים גבוה, שיסיר את הלכלוך והריחות כאחד.

שאיבת הצפות –

הצפות בחניונים נהיות יותר ויותר נפוצות, ושאיבתן מתבצעת בעזרת מכונת הניקוי לחניונים. יחד עם זאת, זהו חשוב במיוחד לבצע שאיבת הצפות כמה שיותר מהר לאחר ההצפה, לפני שמצטברים בחניון מים עומדים ומזוהמים, שהם גם משביתים את הפעילות של החניון, גם מהווים סיכון תברואה ופגיעה באיכות הסביבה, והם גם עלולים לגרום נזק רב למשטח החניון.

עוד בסל השירותים של החטיבה המקצועית

חניון אחרי ניקיון

חניון לאחר נקיון

חניון לפני ניקיון

חניון מלוכלך

עוד בסל השירותים של החטיבה המקצועית

צרו איתנו קשר
דברו איתנו דילוג לתוכן