ניקוי דרגנועים

ניקוין לדרגנועים

אסתטיקה של כל מקום היא במידה רבה כרטיס הביקור שלו. כאשר אנחנו נכנסים למבנה נקי, מסודר, מתוחזק ומרשים, הדבר עושה לנו חשק לשהות במקום ואף לחזור אליו. ניקיון זו פעולה מורכבת, בעיקר כאשר אנחנו מדברים על מרכזים גדולים. קהל רב פוקד את המקום, ועליכם לדאוג לכך שהמבנה יהיה נקי בכל שעות הפעילות. במקביל, שירותי הניקיון צריכה להתבצע מבלי להפריע למבקרים במקום.

ממש כפי שיש לדאוג לרצפה נקייה ומבריקה, כך יש להקפיד שהדרגנוע במבנה יהיה מצוחצח. ניקיון דרגנועים הוא ניקיון מורכב הדורש הבנה, טכניקה ויכולות. אז אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון דרגנועים, אנחנו כאן בחברת אופק נשמח לתת לכם את הסיוע המתבקש. לפניכם כל המידע על השירות שלנו:

 

ניקיון הדרגנועים

הדרגנוע הוא אחד האזורים העמוסים ביותר במבנה. אלפי זוגות נעליים דורכות על מדרגות הדרגנוע בכל יום מחדש. בשל כך, הדרגנוע נוטה לצבור כתמים, לכלוך ואבק. אנחנו בחברת אופק, נדאג לנקות את הדרגנוע שלכם מדי יום ביומו. אנו משתמשים בחומרי הניקוי המתקדמים והחדשניים ביותר. זאת כדי להבטיח שהדרגנוע יהיה נקי לחלוטין, מבלי להסב לו נזק כלשהו ותוך שמירה על תקינות הפעילות שלו.

הכל מתחיל בתחזוקת הדרגנועים

אם כבר הזכרנו את תקינות הדרגנוע, חשוב מאוד לדאוג לתחזוקה השוטפת שלו. מרכז מבקרים שבו הדרגנוע תקול ולא עובד, מותיר רושם רע ופוגע מאוד בחווית הביקור במקום. דרגנוע מקולקל הוא לעיתים קרובות תוצר של חוסר בתחזוקה והזנחה.
אנחנו בחברת אופק מציעים לכם אנשי מקצוע מעולים, שיערכו סריקה סביב הדרגנוע, יוודאו שהכל עובד ופועל כמו שצריך. כך שאתם תוכלו להיות בטוחים כי קהל המבקרים יוכל לנוע ללא כל בעיה מנקודה אחת לאחרת ברחבי המתחם.

בטיחות הדרגנוע

דרגנוע שאינו בטיחותי דיו עלול להיות אזור מסוכן ולהוביל לנפילות ופציעות. אם לא תדאגו באופן שוטף לתחזוקה של הדרגנוע, אתם עלולים למצוא את עצמכם עומדים מול מצבים שלא הייתם רוצים לקחת בהם חלק. אף אחד לא היה מעוניין לראות את קהל הלקוחות שלו נתקל בבעיות בטיחות כאלו ואחרות. לכן, חשוב כל כך שחברת אחזקה מקצועית תעשה בדיקה בכל פרק זמן מוגדר, ולוודא הדברים עובדים כנדרש על פי כל ההנחיות.

היגיינת הדרגנוע

הדרגנוע הוא כאמור אזור עמוס. אנשים רבים עומדים עליו מדי יום, אוחזים במעקה ונוגעים זה בזה. בשל כך, קיים סיכון להתפשטות של מיני חיידקים ובקטריות, ואף עלולה להתרחש התפרצות של מחלה כזו או אחרת בקרב קהל הלקוחות.
אם יש משהו שלמדנו מהתפרצות נגיף הקורונה ששינה את פני העולם, הוא שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לזלזל בכל מה שנוגע להיגיינה. ניקיון דרגנועים נועד כדי להבטיח שלא נמצא את עצמנו עומדים מול שוקת שבורה. זו הסיבה בגינה אנחנו בחברת אופק, נעזרים בחומרי ניקוי מתקדמים כדי להבטיח כי המרחב יישאר סטרילי כמו שהוא צריך להיות. אנחנו דואגים לחיטוי הדרגנוע ולשמירת ההיגיינה באזור.

מקצוענות היא לא מילה גסה

כדי להותיר רושם חיובי על המבקרים במבנה, עליכם לעשות הכל כדי לשמור על סביבת עבודה ומרחב נקיים. לכן, בבואכם לבחור חברה לניקיון דרגנועים, חשוב בדוק מהו הניסיון המקצועי שלה. אנו בחברת אופק בעלי ניסיון רב בניקיון משרדים ומרכזים מאז שנת 1999, ומאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים מכל התחומים. מקצוענות היא השם השני שלנו, ואנחנו כאן כדי להבטיח לכם שירות יעיל, אמין ומותאם באופן אישי לצרכים שלכם. צרו עמנו קשר ואנו נשמח לסייע לכם.

 

עוד בסל השירותים של החטיבה המקצועית

צרו איתנו קשר
דברו איתנו דילוג לתוכן