מחפשים חברת אבטחה לקניון? רוצים לדעת האם המחיר שאתם משלמים כעת לחברת האבטחה הוא מחיר סביר כמקובל בשוק, או שמא יש לכם אפשרות למצוא דרך להפחית את עלויות האבטחה שלכם? תוכלו לסקור את המחירים בשוק ולגלות האם אתם אכן משלמים מחיר הוגן ומתאים, או אולי יש לכם אפשרות למצוא חברה חילופית שתבצע עבורכם את אבטחת הקניון במחיר מוזל יותר באופן משמועתי ממה שאתם משלמים כיום.

תעריפים של חברות אבטחה

יש לדעת כי לכל חברת אבטחה יש תעריף שעל פיו היא קובעת את המחיר עבור עבודת האבטחה. כאשר התעריף משתנה לפי הנתונים. זה אומר שכאשר אתם פונים לברר ולשמוע מחירים אתם חייבים לשקלל מספר נתונים כדי להגיע למסקנות נכונות. לכן אל תמהרו בפזיזות להפסיק חוזה עם חברת האבטחה. רק בירור מעמיק שכולל את כל הפרטים יוכל לגלות לכם את המצב לאשורו ולספר לכם על התמונה כפי שהיא במציאות.
banner4

איזה שומר אתם רוצים?

איזה מאבטח אתם צריכים? האם אתם צריכים מאבטח חמוש בכניסה לקניון? או שמא אתם צריכים מאבטח לא חמוש שיעמוד בעמדת השמירה בכניסה למרכז הקניות? יש לדעת כי קיים פער מחירים בין שתי האפשרויות הללו. עליכם להתייעץ ולהגיע למסקנה בדבר הצורך שלכם ולהחליט על סמך כך מחירים של איזה שרות אתם בודקים.

ביום ובלילה

כמו כן יש לשים לב לעניין שעות הפעילות של המאבטח, מה שמאוד משליך על העלויות של האבטחה. האם אתם צריכים מאבטח רק בשעות היום? האם די לכם במאבטח שישהה בשטח רק בשעות הפעילות? או שמא אתם חייבים גם איש אבטחה למשך כל שעות הלילה? ברור לכל אחד כי תעריף עבור שמירה בלילה הוא תעריף גבוה יותר פר שעה. לכן עליכם לשקול את הצורך ולבחון את הצעת המחיר על פי הנתונים שלכם.
guardsimg

אבטחה לזמנים מיוחדים

כמו כן עליכם לבדוק אפשרויות אבטחה לזמנים מיוחדים. מקיימים אירוע? הפנינג במתחם הקניון? אבטחת אירועים הוא סעיף נוסף בתשלום, מאבטח אישים? סיור אבטחה? לכל שרות תעריף משלו. השוו והחליטו בתבונה.