חברת שמירה וביטחון

חברת שמירה

קבוצת אופק מתפארת בחברת שמירה וביטחון בעלת ניסיון של מעל לעשרים שנה ואלפי אירועים בטחוניים אשר עברו בהצלחה ובצורה חלקה.
אנו מאמינים כי חברת שמירה טובה מכילה בראש ובראשונה אנשי מקצוע איכותיים ומאומנים המובלים על ידי מנהלי אירוע ותיקים ומנוסים אשר בקיאים בניהול אירועים בטחוניים וקבלת החלטות חשובות תחת לחץ.
אנו באופק מחזיקים חברת שמירה המתאימה למגוון צרכים: מוסדות ציבוריים, בנייני מגורים, עסקים פרטיים, אירועים המוניים ועוד. כאשר כל פעילות נבחנת לעומק על ידי אנשי מקצוע ומטופלת בהתאם לצרכי הלקוח וכן לסכנות אשר עלולות לצוץ. חברת אופק דיפנס – ביטחון שאין לאחרים! 

שירותי אבטחה

קבוצת אופק מציעה מגוון שירותי אבטחה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי והמוסדי. כמו כן מאבטחינו מפעילים מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה מתקדמות. קבוצת אופק שמה לעצמה כערך עליון סטנרדטים גבוהים של שירות ואבטחה ותדאג לשביעות רצונו של הלקוח ולהגנתו.

שירותי שמירה מבית חברת אופק דיפנס

קבוצת אופק הינה, בין היתר, חברת שמירה ובטחון המספקת שירותי שמירה ואבטחה למוסדות, בתי מגורים, עסקים ועוד רבים. החברה, כחברה שמכבדת את עצמה כטובה ביותר בין חברות שירותי שמירה בארץ בכלל ובמרכז בפרט מעסיקה את המאבטחים הטובים ביותר, לאחר סינון קפדני והכשרה מקצועית ראויה הכוללת ריענונים לאורך הדרך. אנו מאמינים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ודבקים בהם על מנת לייצר מערך אבטחתי ראוי לכל מקום ומבנה.
שירותי שמירה – מבית אופק דיפנס .
ביטחון שאין לאחרים!
עובד שירותי שמירה

שירותי השמירה של קבוצת אופק כוללים בין היתר:

  • תפעול מערכות אזעקה מתקדמות
  • תפעול מצלמות אבטחה במעגל סגור
  • אבטחת אירועים
  • אבטחת בתים
  • אבטחת מוסדות ועסקים
  • ועוד…

 

גורמים המעידים על חברת שמירה מקצועית

על מנת לוודא שאתם מעסיקים חברת שמירה איכותית ומקצועית ביותר בתחומה, חשוב לשים לב למספר נושאים חשובים:

  1. מי האדם או האנשים שעומדים בראש החברה – הרקע שלהם יכול להעיד רבות על המקצועיות של החברה באופן כללי.
  2. ההכשרה שניתנת לעובדים במסגרת החברה – ההכשרות וההשתלמויות שעוברים בעלי התפקידים השונים במסגרת החברה מעידות על הנכונות של החברה לספק את רמת האבטחה הגבוהה ביותר עבור כל אחד מהאנשים שנמצאים תחת חסותם של השומרים.
  3. סיווג ביטחוני – לחברות שמירה ברמה הגבוהה ביותר יש סיווג ביטחוני גבוה המאפשר לאנשיהן להשתתף באירועים בעלי חשיבות מדינית.

עוד בסל השירותים של החטיבה המקצועית

צרו איתנו קשר
דברו איתנו דילוג לתוכן