חברת ניקיון

אופק – חברת ניקיון רמה מעל כולם

לא כולם מבינים את החשיבות ואת המשמעות של ניקיון מוקפד. יתר על כן, פעמים רבות ההכרה בחשיבות של ביצוע שטיפת רצפות, ניקיון אבק,  ניקיון חלונות, ניקיון אסלות וכיורים מתעוררת רק לאחר שנגרמה הזנחה חמורה של סביבת המגורים ו/או העבודה, ועל מנת לתקן את הנזק יש צורך במאמצים משמעותיים. אך אם מסתייעים בשירותי ניקיון שונים, ניתן לשמור על רמת ניקיון גבוהה באופן קבוע, כך שגם אם חל איחור של מספר ימים בהליך הניקיון הרגיל, לא יקרה שום דבר קריטי והמראה לא ייפגע.

התחזוקה חשובה מאוד בתחום זה, בדומה לדיאטה שהופכת לאורח חיים – כך שכאשר האדם מוותר על הדיאטה ליום אחד ומרשה לעצמו לא להתעמל ולא לשמור על תפריט מוקפד, אם המנגנון עצמו עובד באופן תקין, החריגה הקלה תעבור בשלום. ובדיוק כפי שצריך להקפיד על אורח חיים תקין, כך חשוב גם לדאוג לשכור את השירותים של חברת ניקיון ברמה גבוהה שתדאג לכך שמקום העבודה ו/או המגורים ייראו במיטבם, לא יהפכו למושבות לתרביות חיידקים. ניקיון מתמיד יבטיח גם שהריח במקום יהיה נעים ושכל הסביבה תהיה מזמינה ביותר.

אילו שירותי ניקיונות קיימים?

על מנת ליצור את הסביבה המושלמת, יש לדאוג לספק מספר שירותי ניקיון בסיסיים וחשובים ביותר, לרבות ניקיון רצפה מושקע (עם אלמנטים משמרי פוליש וכדומה), ניקיון מקיף לכלים הסניטריים, ניקיון של החלונות משני הצדדים, ניקיון הסורגים, ליטוש הדלפקים, ניקיון לאחר שיפוץ וכן הלאה. במילים אחרות, ניתן למצוא שירותים מגוונים ביותר בתחום הניקיון, הניתנים במטרה שכל השטח יישמר נקי בצורה המושלמת ביותר.

העבודה הזאת מורכבת מהמון משימות קטנות וספציפיות שהן אלו שיוצרות את ההבדל המשמעותי ומאפשרות ליצור את התחושה הנעימה שכולנו רוצים לחוות בכל מקום שבו אנו מעבירים זמן רב בחיי היומיום שלנו, בין אם מדובר בבית הפרטי שלנו או במשרד בבעלותנו או שבו אנו מועסקים.

מאפיינים של שירותי ניקיון איכותיים

קיימים הבדלים משמעותיים בין שירותי ניקיון המיועדים לבתים פרטיים לבין אלה המיועדים לסביבות עבודה. במשרד חשוב להקפיד על יצירת סביבה נקייה וגם בטיחותית, בעיקר משום שאנשים רבים עוברים במקום מדי יום ומבלים בו שעות רבות. כמו כן, המטרה של שירותי ניקיון במשרד או בעסק היא ליצור את הסביבה הנקייה ביותר שקל לתחזק לתקופה קצרה יחסית – במהלך שבוע.

באופן טבעי, כבר יום אחרי הניקיון מתחילים להופיע סימנים ראשונים של אבק, הדיירים עושים את שלהם ומלכלכים – זוהי דרכו של עולם. כך, הניקיון מתחלק למספר שלבים, כאשר השלבים שנמצאים בקדמת הבמה הם הרצפה עצמה, השולחנות, הכיורים, השירותים ושאר האלמנטים שבהם עושים שימוש ללא הספקה. חברת אופק מתמחה בביצוע שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר, תוך התאמה מושלמת של השירותים ושל כוח האדם המבצע את העבודה בצורה האיכותית והמקצועית ביותר.

כך המשרד ירוויח מערך מוסף של שירותי ניקיון ברמה גבוהה

כאשר מדברים על ביצוע עבודות ניקיון מקיפות במסגרת משרדית, חשוב מאוד לקחת בחשבון את המאפיינים הייחודיים של התרבות התאגידית הקיימת אפילו במשרדים הקטנים ביותר, ולדאוג לכך שהליכי הניקיון לא יתנגשו עם הפרטים הקטנים של ההתנהלות היומיומית במשרדים. לפיכך, הדרך הטובה ביותר להשיג את שירותי הניקיון המתקדמים ביותר בשוק היא לוודא שלחברה יש ניסיון מספק בהענקת שירותים לחברות ולמשרדים בהיקפים שונים.

הניסיון הזה מאפשר לספק את השירות ברמה הדרושה, כולל מציאת חומרי ניקיון שיתאימו ביותר למטרות השונות, ומעבר לכל – יאפשרו להשלים את העבודה בתוך הזמן הקצר ביותר ולאפשר עבודה תקינה, בלי להפריע במהלך ימי העבודה ובלי להפיץ ריחות לא נעימים בכל שטח המשרד. חברת אופק מתמחה במתן שירותים ברמה הגבוהה ביותר עבור בתים פרטיים ומשרדים כאחד.

דקויות נוספות של עבודות ניקיון בלתי מתפשרות

על מנת לספק שירותי ניקיון באיכות הגבוהה ביותר, יש להעניק את תשומת הלב הראויה לנושא של כוח אדם. רק אנשים ברמה מסוימת מסוגלים לספק שירותים ברמה הרצויה ולהביא לכך שהשטח שהם אמונים עליו תמיד יהיה יפה, מטופח ונקי ללא כל פשרה. בקרת איכות חשובה מאוד גם כן, ומספקת את הערבות לכך שהעבודה בוצעה ברמה הדרושה והגבוהה ביותר. חברת אופק דואגת לענות על כל הסטנדרטים הקיימים בשוק שירותי הניקיון כיום ועושה זאת תוך הקפדה על איכות שירות גבוהה ביותר ועל בקרה עצמית.

בין לקוחותינו:

חברת ניקיון

צרו קשר עוד היום ותקבלו את כל הפרטים הנחוצים לכם

עוד בסל השירותים של החטיבה המקצועית

צרו איתנו קשר
דברו איתנו דילוג לתוכן