חברת אחזקה – מהם השירותים הכלולים?

חברת אופק הנה חברת אחזקה מהוותיקות, המקצועיות והמוצלחות בישראל. אילו שירותי אחזקה מספקת חברת אופק ומהם יתרונות החברה שהופכים אותה לחברת אחזקה איכותית ומובילה? כל התשובות בהמשך.

מהי חברת אחזקה?

בניין מרובה חללים – בניין דירות, בניין משרדים, מבני מסחר ותעשייה וכדומה לאלה – מחייב תחזוקה שוטפת רבה. כדי להקפיד שהמבנה על מערכותיו השונות יתפקד כראוי וכיאות יש צורך באנשי מקצוע שיש בידיהם הידע, הכלים והמיומנויות הנחוצים לשם תחזוקה שוטפת של המבנה ומערכותיו. לשם כך ישנן חברות אחזקה המספקות את שירותי האחזקה הללו ומספקות לדיירי המבנה מגוון פעולות הכוללות תחזוקה שוטפת, מתן מענה לצרכים ממוקדים (תחזוקת שבר) וכמובן ניהול תפעול.

אילו שירותים מעניקה אופק חברת אחזקה?

חברת אחזקה אופק מעניקה שירותי אחזקה, תפעול וניהול מבנים למגדלי יוקרהבנייני משרדים ומבנים מסחריים.

בין המגוון הרחב של שירותיה מעניקה חברת האחזקה אופק ללקוחותיה את השירותים הבאים:

תחזוקה שוטפת וניהול המבנה

במסגרת תחזוקה שוטפת של מבנים נכללות פעולות רבות המבטיחות שימוש מיטבי במבנה ובמערכותיו. חברת אופק אחזקה אמונה על תחזוקה שוטפת, יומיומית ותכופה של המבנה על כל היבטיו ומערכותיו, לרבות טיפוח הגינה וסביבותיה (גינון), ניקיון (לובי, שטחים משותפים, מעליות, חדרי מדרגות, מסדרונות), טיפול במערכות הבניין השונות ותחזוקת כל בניין לפי צרכיו הייחודיים בהתחשב בשטחו הנרחב, ריבוי הקומות בו והמערכות הפועלות בו, תוך שימת לב לאופי המבנה ואספקת מעטפת שירותים נרחבת המותאמת אישית לכל מבנה בהתאם למאפייניו.

בין המערכות המתוחזקות על ידי חברת האחזקה – בין אם מדובר בבניייני מגורים, בבנייני מסחר, בבנייני תעשייה או בבנייני משרדים – נכללות מערכות כיבוי אש, מערכות מיזוג אוויר, מערכות חשמל, מעליות, מערכת מים, מערכות ביוב ואינסטלציה, מערכת גז וכדומה.

בהקשר של תחזוקת מבנה מעניקה חברת האחזקה מגוון שירותים המבטיחים שמירה על איכות, חזות ותפקוד המבנה. שירותים אלה, כוללים, בין היתר, תחזוקת מבנה – טיפוח ושדרוג המבנה – לרבות חזית, לובי וחללים משותפים; טיפול ותחזק של גג המבנה (הכנה לחורף, איטום), תחזוקת פתחים (חדרי מדרגות, חלונות, דלתות) ועוד.

תפעול וניהול

חברת אחזקה אופק מתפקדת גם כמעין "וועד בית מתוחכם”, וכאשר מדובר בבניין גדול ומרובה חללים – פעולות ניהול ותפעול של המבנה מצריכות המון השקעה והרבה יכולות ואמצעים מקצועיים. במסגרת היבט זה מעניקים המומחים של חברת אחזקה אופק את השירותים הבאים: גביית דמי וועד בית ותפעול, שירותי אבטחה ושמירה, התקשרות עם בעלי מקצוע וגורמים שונים, תחזוקת מערכות הסקה וחימום, תחזוקת משאבות לחץ, תחזוקת מערכות אבטחה ובקרה, הפעלת וניהול ספקי שירות חיצוניים, תחזוקת הבריכה וחדר הכושר – אם קיימים, טיפוח הגינה והשטחים המשותפים, פתרון סכסוכים בין הדיירים, תחזוקת החניון, תחזוקת מערכות השקייה, טיפול בהיבטים ביטוחיים של הבניין, ניהול ובקרת תקציב, ייצוג מול רשויות, ניהול כוח האדם בבניין ועוד.

תחזוקת שבר – טיפול בבעיות ותיקון תקלות

המומחים של חברת אחזקה אופק גם מספקים מענה לצרכים ספציפיים המתעוררים וזמינים לטפל בכל בעיה שנתעוררה, תוך ביצוע תיקון של נזק או קלקול במבנה או במערכותיו, התקשרות עם ספקים חיצוניים ופיקוח וליווי של עבודות יזומות במבנה.

מהם היתרונות של אופק חברת אחזקה?

וותק וניסיון

אופק הינה חברת אחזקה גדולה וותיקה המתפקדת גם כאחת מהחברות הגדולות בארץ בתחום האבטחה והניקיון ולפיכך מעניקה מגוון שירותים בתחומים אלה למגוון גופים כבר עשרות שנים. במשך שנות פעילות רבות רכשו עובדי אופק ידע, כלים ומיומנויות המאפשרים להם לספק לבנייני משרדים, בנייני מגורים ומבני מסחר ותעשייה סל שירותים נרחב בתחומי האחזקה. חברת האחזקה אופק מנהלת ומתחזקת מגוון עצום של מבנים לסוגיהם השונים, כשבין הלקוחות הוותיקים והמרוצים של החברה נמנים בנייני היוקרה צמרות דנקנר ובניין גימל על המים בתל אביב.

חברת אחזקה

מגוון שירותים

נציגי חברת אופק מעניקים שירותים רבים ומגוונים ללקוחות, החל משירותי ניקיון, עבור בשירותי אבטחה וכלה בשירותי אחזקה ותחזוקה, לרבות תחזוקה שוטפת, תחזוקת שבר וניהול ותפעול של הבניינים – כל מבנה לפי מאפייניו וצרכיו.

מקצועיות

נציגי חברת האחזקה אופק וכן הגורמים החיצוניים עימם היא מתקשרת הם גורמים עתירי ניסיון מוכח בתחומם המבטיחים מתן פתרונות איכותיים המעוצבים באופן אישי בהתאם לצרכים הכלליים והספציפיים של כל בניין ובניין.

שירות אדיב וזמינות גבוהה

קבוצת אופק שמה לעצמה כערך עליון סטנדרטים גבוהים של ניהול ואחזקת מבנים, זמינות 24/7 ויכולת לטפל בכל בעיה ותקלה שנוצרת בבניין על הצד הטוב ביותר.

חדשנות

לרשותם של נציגי חברת אופק עומדים אמצעים חדשניים ומערכות מתקדמות המסייעות למילוי המשימות לטובת הדיירים והלקוחות באופן מהיר, יעיל וחסכוני.

שמירה על איכות הסביבה

חברת אחזקה אופק מיישמת את שלל משימותיה תוך שמירה על איכות הסביבה והתחשבות בבריאות הדיירים. כך, למשל, מקפידים נציגי החברה להשתמש בחומרי גלם, כגון חומרי ריסוס והדברה וחומרי ניקיון בלתי מזיקים הנושאים תווי תקן מחמירים וביצוע פעולות תחזוקה ידידותיות לסביבה, חסכניות ומאפשרות מיחזור והפרדת פסולת.

צרו איתנו קשר בכל שאלה

עוד בסל השירותים של החטיבה המקצועית

צרו איתנו קשר
דברו איתנו דילוג לתוכן