חברת אבטחה בקניונים | אבטחת קניונים

חברת אבטחה לקניונים

לקבוצת אופק ניסיון של שנים באבטחת אירועים ומוסדות ובין השאר היא גם חברת אבטחה בקניונים אשר מאמינה כי אבטחת קניונים היא עניין חשוב ביותר. על כן, אנו בטוחים כי על מאבטחינו להיות המקצועיים והטובים ביותר בתחומם. לפרטים נוספים וקבלת הצעה לחצו כאן וצרו עמנו קשר

במדינת ישראל נושא הביטחון הוא חשוב ומרכזי. בכל מקומות הבילוי ושטחי התכנסות מקובל שיהיה צוות אבטחה שישמור על המבקרים והעובדים במקום מפני פיגוע טרור. מלבד זאת, המאבטחים בקניונים ובמרכזים מסחריים נדרשים גם להתערב במקרים של גניבות או ונדליזם ובכך להגן על רכוש השוכרים וכן להתערב במקרים בהם יש פגיעה בסדר הציבורי כמו קטטה או אתנהגות אלימה אחרת של מישהו מהמבקרים בקניון. קבוצת אופק, העוסקת בתחזוקת מבנים, שירותי אבטחה וניקיון, מתמחה גם באבטחת קניונים. אנו מאבטחים מספר קב של קניונים, בהם קניונים מקבוצת עזריאלי. אנו בונים מערך אבטחה ייעודי עבור כל מבנה וקניון ומכשירים את המאבטחים לאחר סינון קפדני והכשרה מקצועית ביותר. קראו עוד אודות חשיבות שירותי אבטחה מקצועיים.

כשדנים באבטחת קניונים ישנם מספר שירותים שניתנים על יד המאבטחים של קבוצת אופק וביניהם:

  • סדרנות וניהול החניון
  • סיורים בשטחי הקניון
  • בדיקה תיקים וחפצים בכניסה לקניון
  • בידוק לרכבים הנכנסים לחניון
  • אכיפת נהלי וחוקי הקניון
  • תפעול מצלמות האבטחה וחדרי הבקרה

חדרי בקרה ותפעול מצלמות בקניונים ומרכזים מסחריים

בשנים האחרונות יש יותר ויותר דגש על חדרי הבקרה ושילוב אמצעים טכנולוגיים גלויים וסמויים באבטחת קניונים ומרכזים מסחריים. בכניסה לרוב הקניונים בוודאי תעברו דרך גלאי מתכות ויבקשו לבדוק את תיקכם.
אבל מעבר לכך, הקניונים עושים שימוש רב בהצבת מצלמות שמספקות תמונה בשידור חי על כל הכניסות לקניון, כולל מהחניה, וכן על איזורים שנחשבים כרגישים מבחינת האבטחה. לרוב מדובר בנקודות נסתרות, רחוק מהזרם הקבוע של המבקרים, במקומות שמבקרים נוהגים להיפגש בו, הרחק מעינם הפקוחה של המאבטחים. הצבת מצלמות אבטחה יכולה לגלות אירועים בעייתיים ולקטוע אותם באיבם.
בנוסף לכך, המאבטחים יכולים לעשות שימוש באזעקות "שקטות", בניגוד לאזעקות הרגילות שנשמעות למרחקים ובקניון עלולות לגרום לפחד ובהלה, יש אפשרות לאבטח מקומות שאמורים להיות סגורים בפני הציבור הרחב (כמו חדרי מדרגות אחוריים או הכניסה לגג) באזעקות שקטות שעם הפעלתן נשלחת הודעת לטלפון הנייד של המאבטחים שמודיעה להם שיש מבקרים בשטחים האמורים להיות סגורים. אמצעי אבטחה זה, יכול לאפשר לצוות הביטחון של הקניון להישאר מעודכנים בכל מה שקורה בקניון מבלי להטריד או אפילו ליידע את כלל המבקרים בקניון.

אבטחת קניונים: עמידה בדרישות רשויות האכיפה

שימו לב שחברת האבטחה שאתם בוחרים עומדת בדרישות של רשויות האכיפה, מאבטחים מוסמכים וכמובן בעלי ניסיון ויכולת לנהל מצבי משבר. קבוצת אופק, כחברת אבטחה ותיקה, עומדת בכל הדרישות, בעלת רישיונות רלוונטיים והניסיון המתאים כדי לנהל את מערך האבטחה של כל קניון או מרכז קניות.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר צרו קשר או השאירו פרטים:

עוד בסל השירותים של החטיבה המקצועית

צרו איתנו קשר
דברו איתנו דילוג לתוכן