אבטחת ישובים

אבטחת ישובים – איוש מחסומים בכניסה לישוב

בישובים רבים בישראל יש מחסום בכניסה לישוב, לפחות בחלק משעות היום והלילה. מטרת מחסומים אלה היא להגן על תושבי המקום מפני עברייני רכוש ובמקרים מסוימים גם מפעולות טרור.

אבטחת לישובים ומוסדות לימוד

קבוצת אופק מספקת מאבטחים למוסדות לימוד שונים: גנים, בתי ספר, מוסדות להשכלה גבוהה, ועוד. תוכלו לקרוא עוד בדף אבטחת מוסדות חינוך.

קבוצת אופק מציעה שירותי אבטחת ישובים הכוללים:

  • איוש מחסומים בכניסת הישוב
  • אבטחת מוסדות חינוך
  • הפעלת ניידות סיור
  • אבטחת אירועים רבי משתתפים
  • הפעלת מוקד עירוני "106"

אבטחת אירועים רבי משתתפים
במהלך השנה, הישוב מקיים מספר אירועים רבים משתתפים מחגיגות יום העצמאות לאירועי זיכרון, ממופעים פתוחים לקבל, הפנינג לכל המשפחה או פעילויות אחרות. לצורך קיום אירועים אלה יש צורך במאבטחים ובסדרנים, אנחנו בחברת אופק מנוסים באבטחת אירועים רבי משתתפים וניתן לכם את המענה הדרוש לאבטחת אירועים אלה.

הפעלת ניידות סיור
אנו ערוכים לבצע סיורים לאורך שעות היום והלילה, ככל הנדרש לפי הצרכים של הישוב או העיר שלכם. אנחנו נמצאים בקשר עם כוחות הביטחון המקומיים (קב"ט הישוב, המשטרה או כוחות הצבא), כדי לעדכן אותם על כל אירוע חשוד. לרוב הסיורים מתבצעים כדי למנוע גנבות ועבירות רכוש אחרות, אך יש מקרים שהסיורים נעשים כדי למנוע פעילות חבלנית עוינת (פח"ע).

הפעלת מוקד 106
מוקד 106 הוא מוקד עירוני המספק שירות לתושבי העיר בתחום הביטחון וכן מענה לדיווחים על תקלות, בעיות בתשתיות בעיר, מפגעי תברואה ועוד. תפקידו של המוקד הוא לתת מענה לתושבים 24 שעות ביממה. אנחנו יכולים להפעיל מוקד הכולל את המוקדנים העונים לפניות התושבים, ואת ניידות הסיור של העיר שיכולות לתת מענה בשעת חירום. המוקד יעמוד בקשר רציף עם המחלקות השונות בעיר (חשמל, תברואה, רפואה וכדו'), כדי לדווח להם על פניות תושבים שצריכות להיות מטופלות על -ידם.

מעוניינים בשירותי אבטחת ישובים? לפרטים נוספים וקבלת הצעה לחצו כאן וצרו עמנו קשר

עוד בסל השירותים של החטיבה המקצועית

צרו איתנו קשר
דברו איתנו דילוג לתוכן