אבטחת בניינים - קבוצת אופק

שירותי שמירה ואבטחת בניינים חשוב לקבל ממומחים. חברת אופק מ.ב.א דיפנס בע"מ, מבית קבוצת אופק

כיצד ניתן לשפר אבטחת בניינים?

בחירת חברת אבטחה לבית או לעסק זו החלטה חשובה מאחר וחשוב לכם להגן על הנכס שלכם ועל כל תכולתו. עם כל כך הרבה אפשרויות, לפעמים קשה לבחור דווקא את חברת האבטחה הנכונה.

הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם לבחור חברת אבטחה מקצועית וטובה:

 

אבטחת בניינים

בקשו המלצות ממשפחה וחברים בעלי דירות ועסקים מאובטחים –
הדרך הקלה ביותר למצוא חברת אבטחה שאפשר לסמוך עליה היא דרך הפניה אישית. בקשו המלצות מקרובי משפחה, חברים ושכנים שאתם סומכים עליהם. נסו לברר איתם בקשר לחוויות ולהתנסויות שלהם עם חברות אבטחה, ותשאלו אותם שאלות כמו האם הם מרוצים או לא מרוצים ומדוע.
חפשו חברה עם עובדים מוסמכים –
כשאתם מדברים עם חברות פוטנציאליות, תשאלו אותם אם העובדים שלהם עברו הסמכה מסוימת ואיזו הכשרה הם קיבלו. אנשי מקצוע מוסמכים לפעמים מביאים תוצאות יותר טובות ושירות באיכות יותר גבוה, אך לא בהכרח. כדאי לשאול גם לגבי הניסיון של העובדים, כי שנות ניסיון הן לפעמים שוות ערך להסמכה.
בדקו את ההיסטוריה של החברה –
אחת מהדרכים הטובות ביותר לבדוק אם חברת אבטחת בניינים היא חברה מקצועית וטובה עבורך ועבור הצרכים שלך היא לבדוק את ההיסטוריה של החברה.
ערכו ראיונות עם חברות אבטחת בניינים פוטנציאליות –
כדאי לכם להיפגש עם חברות אבטחה פוטנציאליות שאיתן תרצו אולי לחתום על חוזה של שיתוף פעולה ועבודה כספקים שלכם. אחרי שבדקתם כמה וכמה מועמדים ויש לכם רשימה של כשלוש עד חמש חברות, קבעו פגישות עם נציג מכל חברה פוטנציאלית. כאשר אתם מגיעים לפגישה שימו לב שאתם יודעים את השם של הבן אדם שאיתו קבעתם. תבקשו מכל אחד את שם התפקיד שלו בחברה. ההתייעצות שלכם צריכה לכלול ביקור במקום המאובטח על ידי החברה והמלצות שלהם לגבי הנכס שלכם. חשוב שתמיד תבקשו לראות את הצעת המחיר בכתב ולשמור אותה אתכם עד חתימת החוזה.
קחו את הזמן שלכם ותקראו את החוזה בעיון רב –
לאחר שבחרתם את חברת האבטחה, חשוב מאוד לקרוא בעיון את החוזה. חשוב לדון בתנאים ולשאול את כל השאלות שיכולות לעלות את נציג החברה. אל תרגישו לחוצים לחתום על שום דבר והיזהרו מחברות שמנסות ללחוץ עליכם לחתום על החוזה כמה שיותר מהר. בחירת החברה הכי טובה יכולה להביא לכם את ההגנה שאתם צריכים ולהביא לכם את השקט שאתם כל כך מייחלים אליו ושמגיע לכם. אם אתם רוצים לקבל את השירות הטוב ביותר אל תתפשרו על אף שלב וחפשו עד שתגיעו לחברת האבטחה שהכי מתאימה לכם, בלי פשרות.

 

שירות, אמינות ומקצועיות מעל הכל

לחברות אבטחה רבות יש ניסיון רב והם מאוד מקצועיות. לחברות רבות יש רקע בצבא ובמשטרה. אתם צריכים למצוא חברה שהלקוחות חשובים לה מאוד. חשוב מאוד למצוא חברה שהשירות חשוב לה ושהאמינות היא ערך עליון אצלה.

 

בקבוצת אופק שירות מקצועי ואמין הוא ערך עליון, בטח ובטח כשמדובר באבטחת הבניין שלך.

מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל את כל הפרטים והתשובות לשאלותיכם.